کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ (۲۰۲۰)
فوریه 24, 2019
ثبت شرکت در لوکزامبورگ
ثبت شرکت در لوکزامبورگ (۲۰۲۰)
فوریه 24, 2019
نمایش همه

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق ازدواج (۲۰۲۰)

اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق ازدواج

اخذ تابعیت از طریق ازدواج

در نظامات قبلی حقوقی ازدواج با یک مرد سبب تحمیل تابعیت می شد به عنوان نمونه در نظام حقوقی ایران و در قانون مدنی مقرر شده که در صورتی که یک خانم با یک مرد ایرانی ازدواج نماید ، تابعیت ایرانی به آن خانم داده می شود و چنانچه زوج (مرد) خارجی با زن ایرانی ازدواج می کرد ، این ازدواج یقیناً سبب اخذ تابعیت نمی گردید، اما این شرایط حقوقی در بیشتر کشورهای جهان تغییر نموده است . در حال حاضر چنانچه فردی با شخصی در کشوری دیگر ازدواج کند ، می تواند اقامت کشور مذکور را اخذ کند و پس از مدت زمانی که از اقامت بگذرد ، این اقامت تبدیل به تابعیت می شود .

جهت اخذ اقامت کشورهای دیگر از طریق ازدواج اصولا شخص بایستی یک سری فرم های مخصوص را تکمیل کند تا بتواند اقامت آن کشور را اخذ کند .

در مورد کشور لوکزامبورگ هم چنانچه که شما با یک نفر ازدواج کردید که تبعه آن کشور هست می توانید تقاضای اقامت این کشور را داشته باشید ، البته به خاطر داشته باشید اقامت با تابعیت فرق می کند و معمولاً طول مدت اخذ ویزا برای همسر مقیم یا همسر تبعه یک کشور دیگر تفاوت دارد .

چنانچه به عنوان مثال شما با یک آمریکایی ازدواج کنید (تبعه آمریکا) طول مدت دوره ای که اخذ ویزای همسر طول می کشد حدود شش ماه تا یک سال و نیم است ، لیکن برای فردی که گرین کارت آمریکا را دارد اگر بخواهد همسرش را به آمریکا بیاورد حدود سه تا چهار سال است.

در کشور لوکزامبورگ هم نظیر آنچه در فوق شرح دادیم فرق می کند که شما با یک تبعه ازدواج کنید یا با کسی که فقط اقامت دارد.

البته در بسیاری از کشورها پروسه برای هیچ یک از موارد (چه همراه برای تبعه و چه همراه برای مقیم) بیش از یک سال نخواهد بود.

در خصوص کشور لوکزامبورگ باید مدارک شما را بررسی نماییم تا بتوانیم تعیین کنیم که طول مدت اخذ اقامت از طریق ازدواج برای شما چه مدت زمانی خواهد بود.

نکته ای که بیان آن الزامیست این است که مؤسسه مهاجرتی رحمانی تنها یک مؤسسه است و مقصود از اخذ اقامت ازدواج یا اخذ تابعیت از طریق ازدواج تنها انجام امور حقوقی است و انتخاب زوج و یا زوجه با خود شما می باشد و ما در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیریم.

حتی چنانچه شما بخواهید دعوائی را علیه زوج یا زوجه در کشور ثالث اقامه کنید ما می پذیریم و امور حقوقی مربوط به آن را انجام می دهیم.

احکام صادره از کشورهای دیگر در برخی موارد در ایران قابلیت اجرا دارد و همچنین احکامی که در ایران جهت کشور ثالث صادر می شود.

هم اکنون شرایط برای اخذ اقامت و ویزای لوکزامبورگ به چه صورت است؟

برای مهاجرت به لوکزامبورگ راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مشاورین و وکلای متخصص موسسه مهاجرتی رحمانی تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس موسسه مهاجرتی رحمانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاهده پروژه ها و تصاویر جهت خرید ملک در ترکیه و اروپا وارد صفحه و لینک زیر شوید.

خرید ملک در اروپا و ترکیه