ثبت شرکت در یونان
ثبت شرکت در یونان سال (۲۰۲۰)
فوریه 18, 2019
سرمایه گذاری در اسپانیا
سرمایه گذاری در اسپانیا سال (۲۰۲۰)
فوریه 20, 2019
نمایش همه

شرایط تحصیل در کشور اسپانیا (۲۰۲۰)

تحصیل در اسپانیا

تشرایط تحصیل در کشور اسپانیا

اسپانیا کشوری زیباست و واقع در جنوب غربی اروپاست. همسایه پرتغال و فرانسه است پنجمین قدرت اقتصادی اروپاست با جمعیت بالغ بر ۴ میلیون نفر ودر برخورد با مهاجران مردمانی خوش برخورد هستند. واحد پول کشور اسپانیا یورو میباشد.بزرگترین شهر اسپانیا مادرید نام دارد هزینه اجاره در اسپانیا نسبتا پایین میباشد و کیفیت زندگی قدرت خرید و امنیت مردم در این کشور در سطحی ایده آل میباشد.
یکی از راههای مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق تحصیل است که ممکن است منجر به کسب اقامت این کشور شود .کشور اسپانیا از نظر تحصیل دارای سطح عالی علمی میباشد دانشگاههای اسپانیا از نظر علمی در جایگاه خوبی قرار دارد.

شرایط دانشگاه های اسپانیا

دانشگاههای معروف اسپانیا همانند دانشگاه ملی بارسلونا و چندین دانشگاه دیگر پذیرای دانشجویان خارجی میباشند.داشتن مدرک دیپلم یکی از الزامات تحصیل برای کشور اسپانیاست ونیازی به مدرک زبان نیست. دانشگاههای اسپانیا به دو صورت خصوصی و دولتی هستند که دانشگاههای دولتی رایگان هستند و به زبان اسپانیا تدریس میشود و در دانشگاه خصوصی به زبان انگلیسی تدریس میشود..
تحصیل در مقاطع مختلف اسپانیا
• مقطع لیسانس
طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی در اسپانیا ۴ سال میباشد .تحصیل در مقطع لیسانس به زبان اسپانیایی میباشد و باید مدرک دیپلم داشته باشید سفارت برای کورس زبان به سختی ویزا میدهد پس بهتر است متقاضی کورس زبان را در ایران گذرانده و بعدا وارد دانشگاه شوند. تحصیل در این مقطع بدون مدرک زبان انگلسی هم امکانپذیر است.

• مقطع فوق لیسانس

کارشناسی ارشد در اسپانیا دو سال میباشد. بعد از سپری کردن این مقطع میتوانید برای پذیرش بورسیه در مقطع دکتری اقدام کنید. یکی از بهترین مزایای تحصیل در اسپانیا گذراندن دوره زبان اسپانیایی است و هزینه آن سالیانه ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو میباشد.

• تحصیل در مقطع دکترا

• .جهت تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه اسپانیا شخص متقاضی اول باید استاد راهنما انتخاب کند و دانشجو به راحتی میتواند با ارائه ی رزومه ی قابل قبول حقوق دریافت کند .این حقوق توسط استاد یا دانشگاه در قبال کار به دانشجو داده میشود.تحصیل در اکثر دانشگاههای اسپانیا دارای دو مرحله میباشد و در سال اول به ارزش ۶۰ واحد درسی باید پاس شود و دراین نوع برنامه با هدفی طراحی شده است که از ارائه آموزش پیشرفته تحقیقاتی مطمئن شوند که فرد دارای دانش موضوعی تخصصی مورد نیاز برای تکمیل دکترای خود میباشد. در طول این مدت فرد همچنین شروع به طرح تحقیقی خود نیز خواهد کرد . این طرح یک برنامه تحقیقاتی با اهداف مورد نظر خود فرد است و روش تحقیق وی را پوشش خواهد دهد

• هزینه تحصیل در اسپانیا

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی سالیانه حدود ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو استو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاههای اسپانیا بطور حدودی ۳۶۰۰۰ تا ۶۰۰۰ یورو میباشد و در مقطع دکتری سالیانه ۵۰۰ یورو میباشد.

همچنین شما عزیزان میتوانید با مشاورین و وکلای متخصص موسسه حقوقی و مهاجرتی RELجهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتی REL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟