ثبت شرکت در لتونی
ثبت شرکت در لتونی در سال (۲۰۲۰)
فوریه 16, 2019
تحصیل در لتونی
تحصیل در لتونی (۲۰۲۰)
فوریه 16, 2019
نمایش همه

سرمایه گذاری در لتونی (۲۰۲۰)

سرمایه گذاری در لتونی

سرمایه گذاری در لتونی

کشور لتونی برخلاف اندازه کوچک، فرصت های بسیار زیادی برای سرمایه گذاران خارجی را در اختیار اشخاص خواهان اخذ شهروندی لتونی از طریق ویزای سرمایه گذاری قرار می دهد. البته در نظر داشته باشید که این امر معمولا برای کسانی می باشد که قصد اخذ محل اقامت یا شهروندی دوم را دارند. کشور لتونی هنوز هم به عنوان یک جواهر نسبتا پنهانی در نظر گرفته می شود که فرصت های متعدد سرمایه گذاری متعددی در آن به چشم می خورد.

به طور کلی کشور لتونی در شمال اروپا واقع شده است که با کشورهایی نظیر: بلاروس، لیتوانی، روسیه و سوئد هم مرز است. این کشور عضو اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد می باشد و از طریق سیستم های رتبه بندی بین المللی به عنوان کشوری با درآمد بالا نیز در نظر گرفته می شود.

از آنجایی که سطح سرمایه گذاری خارجی در لتونی در مقایسه با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نسبتا کم است، این کشور اقدامات بزرگی در جهت جذب سرمایه گذاران بیشتری نیز داشته است.

شرایط اخذ شهروندی لتونی از طریق ویزای سرمایه گذاری

برنامه اخذ شهروندی لتونی از طریق ویزای سرمایه گذاری – مرحله اول
اولین قدم برای به رسمیت شناخته شدن تابعیت در لتونی، کسب مجوز اقامت موقت است. سرمایه گذاران خارجی می توانند این مجوز اقامت را با سرمایه گذاری در موسسات اعتباری لتونی یا سرمایه گذاری در یک شرکت سرمایه گذاری لتونی بدست آورند. برای سرمایه گذاری در یک موسسه اعتباری، فرد خارجی باید حداقل ۲۸۶۰۰۰ یورو را سرمایه گذاری در نظر داشته باشد و طول مدت معامله باید حداقل ۵ سال و بدون احتساب خاتمه زود هنگام نیز باشد.

جهت امر سرمایه گذاری اشخاص بایستی  یک درخواست را برای اخذ مجوز موقت به مقامات مهاجرت لتونی ارائه دهند. این برنامه به منظور فرایند سرمایه گذاری ملی انتخاب شده است و اشخاص را ملزم به ارائه مدارک مورد نیاز و معتبر می داند. پس از اینکه سرمایه گذار خارجی برای مجوز اقامت موقت تایید شد ، سرمایه گذار حق دارد در مدت زمان اقامت (۵ سال)؛ مجوز اقامت را برای همسر و فرزندان خود و از طریق سرمایه گذاری نیز دریافت نماید.  با تحقق این امر امکان سفر کردن به صورت آزادانه و عبور از مرزهای اتحادیه اروپا برای اشخاص مهیا خواهد شد.

برنامه اخذ شهروندی لتونی از طریق ویزای سرمایه گذاری – مرحله دوم
گام دوم  در جهت به دست آوردن تابعیت لتونی می باشد و این امر در جهت اخذ اقامت دائم نیز صورت خواهد گرفت. این در حالیست که فرد سرمایه گذار می تواند برای اقامت دائمی پس از تبدیل شدن به یک اقامت موقت نیز درخواست کند. این درخواست باید حاوی مدارکی باشد که سرمایه گذار قوانین مدنی، جنایی و یا مهاجرت لتونی را در آن نقض نکرده باشد و سرمایه گذار همچنان به توسعه و مدیریت سرمایه گذاری در موسسه اعتباری ادامه دهد.

برنامه اخذ شهروندی لتونی از طریق ویزای سرمایه گذاری – مرحله سوم
در نهایت، هنگامی که سرمایه گذار خارجی به مدت پنج سال ساکن دائم لتونی باشد، سرمایه گذار می تواند برای شهروندی لتونی از طریق یک پروسه قانونی به نام ملکیت درخواست دهد.

اخذ شهروندی لتونی

بخاطر داشته باشید که سرمایه گذاران باید معاینه ای را انجام دهند که صدای آنها را در زبان لاتین و دانش آنها در مورد قانون اساسی کشور و اصول آن، سرود ملی، و تاریخ و فرهنگ آن نیز مشخص گردد.

هم اکنون شرایط برای اخذ اقامت و ویزای لتونی به چه صورت است؟

برای مهاجرت به لتونی راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مشاورین و وکلای متخصص موسسه مهاجرتی رحمانی تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس موسسه مهاجرتی رحمانی

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاهده پروژه ها و تصاویر جهت خرید ملک در ترکیه و اروپا وارد صفحه و لینک زیر شوید.

خرید ملک در اروپا و ترکیه