ثبت شرکت در مالتا
ثبت شرکت در مالتا(سال۲۰۲۰)
آوریل 12, 2019
سرمایه گذاری در قبرس
سرمایه گذاری در قبرس (سال۲۰۲۰)
آوریل 12, 2019
نمایش همه

سرمایه گذاری در مالتا(سال۲۰۲۰)

سرمایه گذاری در پرتغال

شرایط سرمایه گذاری در مالتا

مالتا کشوری است که در جنوب قاره اروپا واقع و در مرکز دریای مدیترانه می‌باشد. مالتا مستعمره انگلستان و قسمتی از خاک ایتالیا بوده که هم اکنون به یک کشور مستقل تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۰ از بهترین کشورهای جهان  از نظر سطح زندگی معرفی شده است. جزیره مالتا سر راه دریانوردان بوده به همین خاطر کشور مالتا نقش مهمی در طول تاریخ داشته و بین فرهنگ و تمدن آفریقا و خاورمیانه قرار دارد. به همین خاطر دارای دو زبان رسمی انگلیسی و مالتی می‌باشد. نظام سیاسی مالتا، جمهوری و دارای یک مجلس قانون گذاری می باشد پایتخت ان شهر والتا و کشور مالتا جزو اتحادیه اروپا است. واحد پول مالتا یورو می‌باشد. از نظر آب و هوایی دارای آب و هوایی مدیترانه ای با تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل و کم باران می‌باشد. کشور مالتا به دلیل کمبود منابع آبی و صخره ای بودن، دارای فقر خاکی است که این امر باعث تضعیف صنعت کشاورزی کشور مالتا شده که تنها ۲۰ درصد از مواد غذایی این کشور را تامین می کند. از این رو اقتصاد کشور مالتا بیشتر از طریق فعالیت های تولیدی، محصولات لبنیاتی، صنعت نساجی و جهانگردی می باشد و تجارت بین‌الملل و واردات ان شامل مواد غذایی، مواد نفتی، خو درو وکالاهای مصرفی است. از سال ۲۰۱۴ اقتصاد کشور مالتا وارد پروژه سرمایه گذاری شده است که افراد در سراسر دنیا از طریق سرمایه گذاری در این کشور برای فرد متقاضی وخانوادهایشان تابعیت کشور مالتا را اخذ می کنند. یکی از راههای کسب اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، که به مهاجرت ارزان به اروپا تعبیر می‌شود. برای سرمایه گذاری در مالتا چه مقدار سرمایه نیاز است و کسب اقامت و تابعیت مالتا از طریق سرمایه گذاری در مالتا قابل توصیه می باشد و یا خیر؟

 • شرایط سرمایه گذاری در مالتا و اخذ اقامت ارزان اروپا چیست؟
 • آیا به تبلیغات ماهواره ای و مدعی اخذ اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری و بدون وجه می توان اعتماد نمود؟
 • آیا پس از بررسی شرایط سرمایه گذاری در مالتا، می توان به وکیل مهاجرت در اتریش اعتماد نمود؟

طرق سرمایه گذاری در کشور مالتا                   

 1. از طریق اوراق قرضه یا بهادار: فرد متقاضی سرمایه گذاری در مالتا باید حداقل ۳۰۰ هزار یورو در دستگاه های مالی مورد تایید دولت مالتا به مدت ۵ سال سپرده کند که قابل برگشت می باشد و یا مبلغ ۱۵۰ هزار یورو غیر قابل برگشت در دستگاه های مالی این کشور سرمایه گذاری کند و نسبت به درخواست اقامت دائم مالتا که پس از گذشت ۵ سال قابل تبدیل به تابعیت مالتا تحت شرایطی می باشد، اقدام نماید.
 2. از طریق خرید ملک و یا اجاره ملک در مالتا: فرد متقاضی می‌تواند به اقامت ۵ ساله در کشور مالتا بدون هیچ محدودیتی به شرط نداشتن جا به جایی و مهاجرت به کشورهای دیگر ملکی را حدودا به ارزش ۴۰۰هزار یورو خریداری کرده و یا با اجاره ملک و پرداخت ۲۰ هزار یورو در ماه اجاره بها اقامت ۵ ساله کشور مالتا را اخذ کند.
 3. پرداخت سهمیه مالی (کمک به دولت ): افراد متقاضی سرمایه گذاری در مالتا فرد اصلی، مادر و پدر، فرزندان زیر۲۲سال، پدر بزرگ و مادربزرگ مبلغی حدودا ۸۰۰ هزار یورو که غیر قابل برگشت می باشد در صندوق های مورد تایید دولت مالتا سرمایه گذاری کرده که این مبلغ برای توسعه (اقتصاد، اشتغال، آموزش، بهداشت و سطح اجتماعی و غیره ) کشور مالتا برنامه ریزی شده ذخیره می‌شود.

مزایای سرمایه گذاری در مالتا

 • با اخذ تابعیت کشور مالتا و دریافت ویزای شینگن امکان سفر به ۲۷ کشور اتحادیه اروپا، آمریکا، استرلیا وکانادا امکان‌پذیر است.
 • ۵ سال اقامت دائم کشور مالتا برای همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال پدر و مادر وپدر و مادر بزرگ فرد متقاضی که قابل تمدید می باشد بدون اینکه نیاز به حضور در این کشور باشد و فرد می‌تواند به راحتی در کشورهای اروپایی زندگی و کار کند. فقط ۵ سال نیاز به سرمایه گذاری می‌باشد.
 • کشور مالتا دارای بانک‌های بین‌المللی معتبری در سطح اروپا می باشد و فرد متقاضی می‌تواند بدون هیچ محدودیتی اقدام به افتتاح حساب بانکی در بانک‌های اروپایی نماید.
 • امکان اخذ تابعیت دوگانه
 • پایین بودن مالیات در کشور مالتا نسبت به کشورهای اتحادیه اروپا و معاف از مالیت بر ثروت در کشور مالتا و دیگر کشورها

مراحل و شرایط سرمایه گذاری در مالتا

 • اثبات سلامت روحی و جسمی و مبتلا نبودن و مبتلا نبودن به بیمارهای مسری و متقاضیان باید دارای بیمه سلامت بین‌المللی باشند.
 • ارائه عدم سو پیشنه کیفری و دولت مالتا برای اطمینان بیشتر این مسئله توسط پلیس بین‌الملل پیگیری می کند.
 • روز اول درخواست سرمایه گذاری در مالتا مدارک مورد نیاز به کار گروه بررسی هویت ارائه  داده می‌شود و پس از گذشت ۵ روز این کار گروه در صورتی مدارک را تایید کرد، اجازه تکمیل پرونده سرمایه گذاری در مالتا و دریافت اقامت دائم مالتا را به نتقاضی خواهد داد.

پس از گذشت سه ماه به طور قطعی اعلام می نمایید که مدارک فرد متقاضی مورد تایید قرار گرفته و پس از گذشت ۵ ماه دولت مالت اعلام می کند که با سرمایه گذاری فرد متقاضی موافقت کرده است و متقاضی ۳۵ روز مهلت دارد مبلغ سرمایه گذاری از طریق  ارواق قرضه، اوراق بهادار یا خرید ملک و اجاره ملک را پرداخت کند و پس از گذشت کمتر از یک سال فرد متقاضی سرمایه گذاری در مالتا اقامت دائم این کشور را اخذ می کند.

هم اکنون شرایط برای اخذ اقامت و ویزای مالتا به چه صورت است؟

برای مهاجرت به مالتا راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مشاورین موسسه حقوقی و مهاجرتی REL تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتی REL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟