blank
مهاجرت به لهستان از طریق ثبت شرکت
فوریه 18, 2019
ثبت شرکت در یونان
ثبت شرکت در یونان سال (۲۰۲۰)
فوریه 18, 2019
نمایش همه

سرمایه گذاری در یونان سال (۲۰۲۰)

سرمایه گذاری در یونان

برنامه ویزای طلایی در یونان یک مسیر سرمایه گذاری مقرون به صرفه املاک و مستغلات برای اقامت دائم در اروپا را ارائه می دهد. یکی از برنامه های ویزای سرمایه گذاری در یونان و اروپا توسط دولت یونان در سال ۲۰۲۰ تشویق سرمایه گذاری در یونان است.

شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در یونان

آیا اطلاعاتی درباره ی ویزای یونان کسب کرده اید؟ آیا از روند اخذ ویزا و اقامت از طریق سرمایه گذاری در یونان اطلاعاتی دارید؟آیا از مزایای حق زندگی در کشور یونان تا کنون اطلاعاتی کسب کرده اید؟ آیا می خواهید از تابعیت و پاسپورت کشور یونان از طریق سرمایه گذاری اطلاعاتی کسب کنید؟
کشور یونان به افرادی که قصد سرمایه گذاری در یونان را دارند اقامت می دهد مثل خرید املاک و یا انجام سرمایه گذاری و اقتصاد و مهم تر از همه اقامت توسط سرمایه گذاری در محیط زیست است. کشور یونان یک صنعت پر رونق دارد بسیاری از فعالیت های کشور یونان در آتن که در آن جمعیت افرادی که زندگی می کنند بیشتراست. کشور یونان مالیات ساکنان بر درآمد به دست آمده در هر بخش از جهان است نرخ مالیات بسته به نوع درآمد متفاوت است و کشور یونان دارای توافقات زیادی برای جلوگیری از تحمیل دور از مالیات است.

خصوصیات کشور یونان منابع طبیعی کشور یونان

زغال سنگ قهوه ای-بوکسیت – سرب – روی – نیکل سنگ آهن– مگنزیت – سنگ مرمر- نمک

سیستم حقوقی کشور یونان و زبان رسمی این کشور

سیستم حقوقی این کشور بر اساس قانون روم- قوه قضائیه دادگاههای مدنی-اداری و جنایی تقسیم می شود و زبان رسمی کشور یونان – یونانی است نرخ ارز این کشور یورو است و نوع حکومت دموکراسی پارلمانی قانون گذاری است.

ویزای سرمایه گذاری کشور یونان

برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کشور یونان ۲۵۰٫۰۰۰ یورو نیاز است سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پایین ترین سطح ویزای اقامت در اروپا است و حد اقل سرمایه گذاری در کشور یونان سرمایه گذاری به صورت تجاری و مسکونی است و خریداران مشترک می توانند سرمایه گذاری را با یکی از اموال ترکیب کنند

روند اخذ ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری کشور یونان

روند درخواست اقامت از طیق سرمایه گذاری کشور یونان حدود ۴۰ روز طول می کشد فردی که می خواهد در کشور یونان سرمایه گذاری و اقامت کند باید سابقه کیفری نداشته باشد و بیمه بهداشت و درمان برای پوشش هر اقامت در کشور یونان نیاز دارند و ویزای اقامت کشور یونان را می تواند پس از ۵ سال ارائه سرمایه گذاری تمدید کرد.هزینه درخواست ویزا به حدود ۱۵٫۰۰۰یورو علاوه بر مالیات ارزش افزوده از ۲۳ % به پرداخت کشور یونان در خرید املاک جدید وجود دارد. اعضای خانواده شامل همسر و تمام فرزندان زیر ۱۸ سال و کودکان ۱۸ و بالاتر می توانند واجد شرایط برنامه اقامت کشور یونان باشند.
مالیات افراد غیر مقیم در کشور یونان مالیات بر درآمد در یونان از درآمد حاصل از خارج از کشور پرداخت و مالیات بر درآمد در نرخ ۲۲ % شروع می شود درآمد اجاره از ملک کشور یونان که در نرخ مالیات از ۱۱ % به ۳۳ % هزینه های خاصی کسر از درآمد ناخالص هستند مالیات بر سود سرمایه است که در ۱۵ % در فروش املاک است.و اجازه اقامت به متقاضی که در یونان می خواهند زندگی کنند می توانند در کشور یونان کسب و کار راه اندازی کنند در کشور یونان پس از اخذ ویزا اجازه اقامت کشور یونان اجازه می دهد تا به آزادی در سراسر منطقه اتحادیه اروپا شنگن مسافرت کنند.
تابعیت و پاسپورت کشور یونان
ما با بررسی این مقاله فهمیدیم که سرمایه گذاری در یونان به چه صورت است کشور یونان دارای سابقه غنی است به افرادی که قصد سرمایه گذاری در یونان را دارند به آنها اقامت می دهد مثل خرید املاک و مستغلات یا انجام سرمایه گذاری و اقتصاد و مهم تر از همه اقامت توسط سرمایه گذاری در محیط زیست است. کشور یونان یک صنعت پر رونق است که باعث می شود تا دو سوم از تولید ناخالص داخلی-صنعت و کشاورزی است و گردشگری منبع اصلی درآمد ارز خارجی و درآمد-حمل و نقل است. کشور یونان مالیات ساکنان بر درآمد به دست آمده در هر بخش از جهان است نرخ مالیات بسته به نوع درآمد متفاوت است و کشور یونان دارای توافقات زیادی برای جلوگیری از تحمیل دور از مالیات است. تمام متقاضیانی که در کشور یونان حق زندگی کردن در کشور یونان را به دست می آورند با کارت اقامت تمام اعضای خانواده آزادی برای سفر در سراسر منطقه ویزای اتحادیه اروپا شنگین با سهولت و بدون ویزا اگر اموال را به یکی دیگر از شهروندان غیر اتحادیه اروپا اقامت یونانی انتقال به سرمایه گذاری جدید می شود
برای مهاجرت به یونان راه های دیگری نیز وجود دارد که شما عزیزان می توانید با مشاورین و وکلای متخصص موسسه حقوقی و مهاجرتی REL تماس حاصل فرمایید

 

هم اکنون شرایط برای اخذ اقامت و ویزای یونان به چه صورت است؟

برای مهاجرت به یونان راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مشاورین  و وکلای متخصص موسسه حقوقی و مهاجرتی REL تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتی REL

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟