ویزای جستجوی کار اتریش
ویزای جستجوی کار اتریش-JOB SEEKER (سال ۲۰۲۰)
دسامبر 7, 2018
اقامت اتریش از طریق ازدواج (شرایط ۲۰۲۰)
دسامبر 9, 2018
نمایش همه

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

تحصیلی در مجارستان


 • چگونه اخذ ویزای تحصیلی مجارستان ۲۰۱۹ در کمترین زمان و با کمترین هزینه امکانپذیر است؟
  برای تحصیل در کشورهای اروپایی کدامیک دارای هزینه های کمتری هستند؟ آیا ویزای تحصیلی مجارستان در موجب به اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا می شود ؟
  چه مدارکی جهت اخذ ویزای تحصیلی مجارستان لازم است ؟-
  کدام یک از دانشگاه های مجارستان مورد تائید وزارت علوم و بهداشت ایران می باشد ؟
  وکلای مهاجرت چه نقشی میتوانند در ویزای تحصیلی مجارستان داشته باشند همکاری با وکلا چه تاثیری میتواند در روند پروسه مهاجرتی شما داشته باشد؟
  وکلای متخصص درزمینه مهاجرت به مجارستان، بهترین افراد برای مشاوره برای یک مهاجرت قانونی و ویزای تحصیلی مجارستان می باشند ، قبل از هر اقدامی جهت ویزای تحصیلی مجارستان از مشاوره و راهنمایی موسسه حقوقی رحمانی که فعالیت قانونی دارند استفاده نمائید تا با اطمینان خاطر به کشور مورد نظرتان مهاجرت نمائید.
بوداپست-مجارستان

 

قبل از توضیح درباره ویزای تحصیلی مجارستان لازم است که شما را با نظام آموزشی و دانشگاه های این کشور آشنا سازیم ، تا بهترین تصمیم گیری را در انتخاب این کشورداشته باشید .
پس از گذراندن مراحل ازمون و ثبت نام اولیه فرایند تحصیلی شما اغاز خواهد شد که به صورت زبان انگلیسی برگزار میشود. مدت زمان تحصیل در مجارستان دقیقا همانند کشور ایران می باشد .

در حال حاظر بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند زبان خود را در کشورهای دیگر ارتقاء دهند در حال حاظر کشورهای زیادی نیستند که می شود با پذیرش دوره ی زبان موفق به اخذ ویزا شوند ، اما کشور مجارستان از جمله کشورهایی است که شما می توانید با داشتن شانس بالا ویزای دوره ی زبان خود را دریافت نمائید .
برای ادامه تحصیل در رشته و مقاطع مختلف شرایط متفاوت می باشد ، برای تحصیل در رشته های پزشکی کشور مجارستان گزینه ای ایده آل می باشد ، شما می توانید با پرداخت هزینه های خیلی کمتری تحصیل خود را در این کشور آغاز کنید .
تحصیل در رشته های پزشکی در مجارستان
شما پس از گذراندن دوره ی یکساله در کالج های پیش پزشکی می توانید پس از آزمون ورودی موفق به ورود به این رشته ها شوید .
رشته هایی که در کشور مجارستان نیاز به آزمون ورودی دارند عبارتند از:
رشته روانشناسی ، در رشته روانشناسی باید هیئت علمی رشته روانشناسی در دانشگاه مربوطه شما را تأئید کند . مفاد آزمون رشته روانشناسی بر اساس دروس رشته روانشناسی و زبان انگلیسی خواهد بود واثبات آن در پذیرش دانشگاه می تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد .
رشته بهداشت ، آزمون این رشته به صورت شفاهی و از دروس رشته های پزشکی گرفته میشود . در این آزمون مانند سایر آزمون رشته های دیگر زبان انگلیسی شما سنجیده خواهد شد وانگیزه نامه باید به همراه آزمون به دانشگاه ارائه شود تا پذیرش دانشگاه برای شما صادر گردد .
رشته دامپزشکی ، این آزمون در دو مرحله به صورت شفاهی و کتبی برگزار می شود و شما میتوانید پس از موفقییت در این آزمون و کسب نمرات پذیرش تحصیلی را از این دانشگاه اخذ نمایید .
فوق لیسانس در کشور مجارستان
در کشور مجارستان در مقطع فوق لیسانس باید شما مدرک لیسانس در دانشگاه های مورد تأیید کشور مجارستان را اخذ نموده باشید . کسب نمره مورد تأیید و رشته تحصیلی شما نقش مهمی در پذیرش تحصیلی شما در کشور مجارستان خواهد داشت.
لیست برخی از دانشگاه های مورد تأیید در وزارت بهداشت ایران :
دانشگاه سملوایز بوداپست * دانشگاه پچ * دانشگاه دبرسن در دبرسن
لیست برخی از دانشگاه های مورد تأیید در وزارت علوم ایران :
دانشگاه فنی بوداپست * دانشگاه کشاورزی گودولو * دانشگاه کشاورزی پانون * دانشگاه صنایع غذایی * دانشگاه اتوش لورند
تحصیل مقطع دکتری در مجارستان :
درکشور مجارستان در مقطع دکتری باید مدرک مورد تأیید از دانشگاه های مورد تأیید مجارستان را اخذ نمایید. در این مقطع دانشجو باید مدارک تحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را ترجمه نماید . رزومه و حداقل دو توصیه نامه از محل تحصیل و اگرسابقه کاری را دارد ارائه دهد . و یک طرح تحقیقاتی به دانشگاه ارائه دهد .
امتیازات کشور مجارستان برای تحصیل
مدرک تحصیلی کشور مجارستان مورد تأیید ۲۵ کشور در سطح اروپا وهمچنین کشور کانادا و امریکا می باشد .
یکی از عواملی که باعث شده است تا کشور مجارستان نسبت به سایر کشورهای حوزه شنگن متمایز شناخته شود پایداری اقتصاد این کشور است.
کسب اقامت از طریق تحصیل در کشور مجارستان یکی دیگر از امتیازات مجارستان است که به نحوی اقامت اتحادیه اروپا را به شما اعطا خواهد نمود . و شما از طریق تحصیل در کشور مجارستان می توانید شهروند درجه دوم در مجارستان باشید . که امتیازات برابر با شهروند درجه یک مجاری را خواهید داشت به جز حضور در انتخابات ، مجلس و مواردی از این قبیل که شما از آنها نمی توانید بهره مند گردید .
رتبه و رنکینگ دانشگاه های کشور مجارستان در سطح رنکینگ جهانی است .
در پایان تحصیل ارائه مدرک دکتری حرفه ای امکان تحصیل برای متقاضی را آسانتر کرده است.


موسسه حقوقی رحمانی همکار موسسه با سالها تجربه در امرمهاجرت می تواند بهترین مشاور شما در زمینه ویزای تحصیلی مجارستان باشد .

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درزمینه ویزای تحصیلی مجارستان با مشاورین و وکلای موسسه حقوقی رحمانی تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاهده پروژه ها و تصاویر جهت خرید ملک در ترکیه و اروپا وارد صفحه و لینک زیر شوید.

خرید ملک در اروپا و ترکیه